Wynajem Komercyjny

Wynajem powierzchni biurowej w Katowicach i na Śląsku

Dedykowany zespół Doradców Komercyjnych czeka na Ciebie

Obecnie biuro to już nie tylko miejsce pracy. Odpowiednia lokalizacja podnosi prestiż i jest wizytówką firmy. Nasi Specjaliści działają nieszablonowo. Dzieląc się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz innowacyjnymi pomysłami wychodzą naprzeciw potrzebom naszych Klientów, dopasowując się do specyfiki ich działalności. Jesteśmy niezależnymi Doradcami, profesjonalistami działającymi na śląskim rynku. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich poszukujących biur, lokali użytkowych czy magazynów, zarówno w prestiżowych centrach biznesowych jak i tych poszukujących wersji budżetowej. Wynajem biura to bardzo ważny element w rozwoju każdej firmy – przeprowadź go z tymi, którzy znają się na tym najlepiej.

Jesteśmy specjalistami na śląskim rynku nieruchomości komercyjnych

Posiadamy największą ofertę nieruchomości komercyjnych na śląsku

Nie pobieramy prowizji - bezpośrednio reprezentujemy właścicieli budynków

Działamy tak, by wynegocjować jak najkorzystniejsze warunki wynajmu

Rozumiemy potrzeby biznesowe naszych partnerów

Powiedz nam czego potrzebujesz a my przygotujemy dla Ciebie ofertę

Biura i lokale handlowo-usługowe Katowice

Zobacz katalog naszych biur i lokali komercyjnych gotowych do wynajęcia w Katowicach lub skontaktuj się z naszym Doradcą w celu odszukania najlepszej lokalizacji dla Ciebie.

Korfantego 125

ul. Korfantego 125 A, 40-156 Katowice

10

Dostępne Biura

15 - 250 m

Dostępne Powierzchnie

40 PLN

Stawka Czynszu

Prąd wg zużycia

Opłata Eksploatacyjna

Nieruchomość położona jest w centrum Katowic, przy głównej ulicy – Alei Korfantego. W skład nieruchomości wchodzi czterokondygnacyjny budynek biurowy oraz powiązany z nim budynek magazynowy. Do budynku przylega duży parking,  mieszczący około 100 miejsc parkingowych do wykorzystania przez Najemców.

Biurowiec Bipromet

ul. Graniczna 29, 40-272 Katowice

7

Dostępne Biura

30 - 90 m

Dostępne Powierzchnie

32 PLN

Stawka Czynszu

6,50 PLN

Opłata Eksploatacyjna

Biurowiec usytuowany w Katowicach Śródmieściu – naprzeciwko Centrum Handlowego Belg. Jest w trakcie modernizacji, wyposażony w monitoring, recepcję i ochronę. Duży parking za szlabanem do dyspozycji najemców. W pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe oraz wyjazd na autostradę.

Biurowiec Silesia Star

ul. Uniwersytecka 18, 40-007 Katowice

6

Dostępne Biura

100 - 450 m

Dostępne Powierzchnie

60 PLN

Stawka Czynszu

18 PLN + media wg zużycia

Opłata Eksploatacyjna

Biurowiec położony jest w ścisłym centrum miasta w doskonałej lokalizacji bezpośrednio przy Drogowej Trasie Średnicowej, Uniwersytecie Śląskim oraz Muzeum Śląskim. Budynek zapewnia komfortowe warunki działania dla firm, oferuje biura o wysokim standardzie oraz usługi dodatkowe typu restauracja i kawiarnia, punkty usługowo-handlowe oraz parking. Silesia Star wyróżnia się architekturą, która jest nowoczesna i prosta.

Ceglana 4

Ceglana 4, 40-514 Katowice

5

Dostępne Biura

26 - 200 m

Dostępne Powierzchnie

35 PLN

Stawka Czynszu

14 PLN

Opłata Eksploatacyjna

Kompleks znajduję się w samym centrum Aglomeracji Śląskiej, przy węźle Francuska Autostrady A4, co umożliwia dogodny dojazd samochodem, ale też komunikacją miejską z każdej strony. Wszystkie lokale biurowe są klimatyzowane i posiadają szybkie łącze internetowe oraz niezbędne instalacje. Teren kompleksu jest monitorowany i dozorowany przez całą dobę.

Carbon Office Katowice

ul. Węglowa 9, 40-106 Katowice

100 - 1000m

Dostępne Powierzchnie

13 - 18 €

Stawka Czynszu

16 zł

Opłata Eksploatacyjna

Biura o wysokim standardzie klasy A+ w ścisłym centrum Katowic. Usytuowane przy ulicy Węglowa 9 vis-a-vis Silesia City Center.

6-kondygnacyjny budynek o przeznaczeniu biurowo-handlowo-usługowym, klasie A, powstaje przy ul. Węglowej 9 w Katowicach. Zakończenie inwestycji I kwartale 2021 r.

Stary Dworzec Katowice

ul. Dworcowa 2 - 10, 40-012 Katowice

65 - 600 m

Dostępne Powierzchnie

49 - 110 PLN

Stawka Czynszu

14 PLN

Opłata Eksploatacyjna

Największym atutem kompleksu Starego Dworca jest lokalizacja w ścisłym centrum, bliskość najważniejszych węzłów komunikacyjnych, dworca PKP i miejskich urzędów. Unikalne lokale pozwalają na adaptację pomieszczeń zgodnie z potrzebami najemców.
Parterowe powierzchnie użytkowe Starego Dworca wraz z witrynami to idealna przestrzeń dla strefy mody i usług, renomowanych salonów fryzjerskich, kosmetycznych, butików z odzieżą czy atelier projektantów.

Altus Katowice

ul. Roździeńskiego 91, 40-203 Katowice

7

Dostępne Biura

13 - 28 m

Dostępne Powierzchnie

29 PLN

Stawka Czynszu

17 PLN

Opłata Eksploatacyjna

ALTUS to jedna z wizytówek Katowic i najwyższy budynek na Śląsku. Budynek klasy A+, liczy 30 kondygnacji naziemnych. W IV piętrowej Galerii oraz Wieży Wysokiej znajdują się: Hotel Courtyard by Marriott Katowice City Center wraz z Centrum Konferencyjnym, klub fitness Get-fit, restauracje biznesowe tj. via Toscana oraz Kyoto Sushi, dwie kawiarnie, winiarnia Burgundia, kilkanaście innych punktów usługowych oraz parking podziemny na 564 samochody wraz z myjnią. Widok z restauracji i cocktail baru 27th floor na ostatniej kondygnacji zapewnia niepowtarzalną panoramę Katowic.

Korfantego 2

al. Korfantego 2, 40-153 Katowice

8

Dostępne Biura

15,5 - 445 m

Dostępne Powierzchnie

37,90 PLN

Stawka Czynszu

15,50 PLN

Opłata Eksploatacyjna

Centrum Biurowe Korfantego 2 położone jest w samym centrum Katowic, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Budynek oferuje 8.800 m² powierzchni biurowej obejmującej piętra od I do IX. Dodatkowo na parterze Najemcy mają do dyspozycji kilkanaście punktów handlowo-usługowych. W pobliżu znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe oraz nowo powstała ulica Wincklera zapewniająca sprawny dojazd. W bliskim sąsiedztwie dworzec autobusowy, kolejowy oraz dwa nowoczesne centra handlowe.

Sokolska 65

ul. Sokolska 65 (róg ul.Misjonarzy Oblatów), 40-087 Katowice

5

Dostępne Biura

32 -143,41 m

Dostępne Powierzchnie

25 - 35 PLN

Stawka Czynszu

15,50 PLN

Opłata Eksploatacyjna

Budynek położony w atrakcyjnej lokalizacji, zapewniającej bezkolizyjny dojazdu ze wszystkich stron Katowic, oraz korzystne połączenia komunikacyjne. Biurowiec przeszedł gruntowny remont przystosowujący go do standardów europejskich. Nowa szklana elewacja od strony wejścia, 3 place parkingowe, klimatyzacja, portiernia z monitoringiem TV, systemy przeciwpożarowe, potrójna izolacja termiczna to niektóre z zalet tego biurowca.

Warszawska 10

Warszawska 10, 40-000 Katowice

4

Dostępne Biura

20 - 101 m

Dostępne Powierzchnie

27 PLN

Stawka Czynszu

15,50 PLN

Opłata Eksploatacyjna

Wyjątkowa kamienica po remoncie generalnym znajduje się w ścisłym centrum. Budynek jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Do dyspozycji najemców jest również wewnętrzny parking.

Rolna 43

ul. Rolna 43, 40-555 Katowice (Brynów/Ligota)

8

Dostępne Biura

20 - 180 m

Dostępne Powierzchnie

19 - 24 PLN

Stawka Czynszu

15,50 PLN

Opłata Eksploatacyjna

Centrum Biurowe Rolna 43 ABC jest nieruchomością komercyjną, przeznaczoną przede wszystkim na działalność biurową. Składa się z trzech połączonych budynków o łącznej powierzchni użytkowej 7356,65 m² obejmującej piętra od I do IV. Dysponujemy szeroką rozpiętością powierzchni biurowych – od 19m² do 900m², a także dużym wyborem powierzchni magazynowych w piwnicy. Dodatkowo na parterze Najemcy mają do dyspozycji punkt Poczty Polskiej oraz recepcję dostępną 24/7.

Opolska 22

Opolska 22, 40-084 Katowice

38

Dostępne Biura

9,7 - 84,2 m

Dostępne Powierzchnie

15- 35 PLN

Stawka Czynszu

13 PLN

Opłata Eksploatacyjna

Centrum Biznesowe OPOLSKA 22 stanowi zespół obiektów biurowych znajdujących się u zbiegu ulic Opolskiej 22 i Jana III Sobieskiego 11. Te pięć połączonych ze sobą segmentów to 20 500 mkw powierzchni biurowej do wynajmu. Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, posiada trzy windy. Ponad to ma własną centralę telefoniczną, podwójne zasilanie w energię elektryczną (niezależne trafo).

Centrum OPOLSKA 22 znajduje się w jednej z prestiżowych lokalizacji – w centrum Katowic, z bardzo dobrym dojazdem do Drogowej Trasy Średnicowej przez ulicę Grundmanna i Sokolską. Obiekt posiada również dogodne połączenie z autostradą A4. W jego otoczeniu znajduje się zabudowa mieszkaniowa z lokalami usługowo-handlowymi, placówki użyteczności publicznej oraz przystanki komunikacji miejskiej.

Kolista 25

Kolista 25, 40-486 Katowice

25

Dostępne Biura

10 - 93 m

Dostępne Powierzchnie

24 PLN

Stawka Czynszu

13 PLN

Opłata Eksploatacyjna

Centrum Biurowe KOLISTA 25 to w pełni zmodernizowany pięciokondygnacyjny obiekt biurowy, zlokalizowany około 1 km od węzła murckowskiego łączącego Autostradę A4 (kierunek Kraków – Wrocław) z drogą szybkiego ruchu – DK 86 (kierunek Warszawa – Bielsko-Biała). W sąsiedztwie planowana jest inwestycja drogowa – Węzeł Kolista.

W ofercie wynajmu znajduje się 3400 m2 powierzchni biurowej. Biurowiec jest dobrym rozwiązaniem dla firm, które w swojej działalności przewidują podział powierzchni na boksy biurowe. Na terenie obiektu znajduje się, przeznaczona pod wynajem, sala konferencyjno – szkoleniowa. W części parterowej znajduje się recepcja ze stanowiskiem dozoru i monitoringu wizyjnego. Ponad to obiekt jest częściowo klimatyzowany, posiada własną sieć IT. Biurowiec jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking.

KCB

Chorzowska 6, 40-121 Katowice

1

Dostępne Biura

133,28 m

Dostępne Powierzchnie

13,90 - 23 EUR

Stawka Czynszu

16,60 PLN

Opłata Eksploatacyjna

Wyróżniająca się architektura budynku, atrakcyjna lokalizacja, świetna dostępność komunikacyjna, komfort i bezpieczeństwo to wszystko sprawia, że to jest jedna z najlepszych ofert na rynku nieruchomości komercyjnych.

Biurowiec zaprojektowany został z myślą o stworzeniu komfortowych warunków pracy – duże przeszklenia oferują zwiększony dostęp do światła dziennego, a otwarta przestrzeń umożliwia efektywną aranżację wnętrza.

Pod Lipami

Plac Pod Lipami 1, 40-476 Katowice

4

Dostępne Biura

20 - 55 m

Dostępne Powierzchnie

36 PLN

Stawka Czynszu

18 PLN

Opłata Eksploatacyjna

Centrum Biurowe POD LIPAMI 5 to kompleks trzech połączonych ze sobą obiektów, które są wpisane do rejestru zabytków. Wykończone je w wysokim standardzie, z ekskluzywnymi pomieszczeniami biurowymi. Całość usytuowana jest na ogrodzonej parceli. Na terenie Centrum znajduje się całodobowa recepcja ze stanowiskiem dozoru i monitoringu oraz parking mogący pomieścić 100 samochodów.

Maksimum

Chorzowska 108, 40-121 Katowice

11

Dostępne Biura

23 - 191,65 m

Dostępne Powierzchnie

15- 49 PLN

Stawka Czynszu

13 PLN

Opłata Eksploatacyjna

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Bracka Park

al. Roździeńskiego 91, 40-203 Katowice

7

Dostępne Biura

13 - 28 m

Dostępne Powierzchnie

29 PLN

Stawka Czynszu

17 PLN

Opłata Eksploatacyjna

Centrum Biznesowo-Logistyczne BRACKA PARK to zespół obiektów biurowych i magazynowych zlokalizowanych na terenie Nowego Baildonu w centrum Katowic. Centrum mieści się przy ulicach: Brackiej (Strefa A) i Baildona (Strefa B). O dobrej lokalizacji dla biznesu świadczą – bliskość głównych arterii komunikacyjnych Śląska (autostrada A4, Drogowa Trasa Średnicowa). Na teren Centrum prowadzą cztery wjazdy od ulic: Gliwickiej, Brackiej, Chorzowskiej i Żelaznej.

Znajdujące się na terenie Centrum obiekty przystosowane są do załadunku i rozładunku, wyposażone w suwnice, bramy załadunkowe, pomieszczenia socjalne i biurowe oraz suwnice o udźwigu od 2T do 5T. W ich pobliżu znajdują się również place składowe.

Na terenie Centrum znajdują się parkingi.

Euro-Centrum Park Przemysłowy

ul. Ligocka 103, 40-568 Katowice

70

Dostępne Biura

20 - 400 m

Dostępne Powierzchnie

32 PLN

Stawka Czynszu

Euro-Centrum Park Przemysłowy to kompleks nowoczesnych budynków, które pełnią funkcję biurową, wystawową i konferencyjną. Euro-Centrum mieści się przy ulicy Ligockiej 103 w Katowicach i należy do najbardziej uprzemysłowionych regionów Polski z dynamicznie rozwijającą się gospodarką, potężnym kapitałem ludzkim i sprzyjającym warunkom do rozwoju młodych przedsiębiorstw.
Euro-Centrum Park Przemysłowy to doskonałe miejsce na ulokowanie własnego biznesu. Najemcy mogą liczyć na wszelkie udogodnienia – klimatyzację, szybkie łącze internetowe, dogodną lokalizację, miejsca parkingowe, dostęp do mediów, wszelkie instalacje itd. Do dyspozycji Najemców oraz firm zewnętrznych oddajemy 2 sale konferencyjne z cateringiem, stałym dostępem do internetu oraz nowoczesnym sprzętem multimedialnym i systemem nagłośnieniowym (jedna na 120, druga na 60 osób).

Biura i lokale handlowo-usługowe Gliwice

Zobacz katalog naszych biur i lokali komercyjnych gotowych do wynajęcia w Gliwicach lub skontaktuj się z naszym Doradcą w celu odszukania najlepszej lokalizacji dla Ciebie.

Gliwice (Trynek)

ul. Jasna 31b, 44-122 Gliwice (Trynek)

28

Dostępne Biura

14 - 177 m

Dostępne Powierzchnie

30 PLN

Stawka Czynszu

brak

Opłata Eksploatacyjna

Biurowiec z miejscami parkingowymi oraz portiernią czynną cała dobę.
Budynek jest monitorowany i posiada system alarmowy. Dostępne lokale o
powierzchni od 30-150 m2.

Gliwice (Sośnica)

ul. Wielicka 16, 44-103 Gliwice (Sośnica)

7

Dostępne Biura

22,5 - 690 m

Dostępne Powierzchnie

37 PLN

Stawka Czynszu

brak

Opłata Eksploatacyjna

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Gliwice (Centrum)

ul. Daszyńskiego, 44-100 Gliwice (Centrum)

Aktualnie Wynajęte

Dostępne Biura

21 - 45 m

Dostępne Powierzchnie

30 PLN

Stawka Czynszu

brak

Opłata Eksploatacyjna

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Pomożemy Ci odszukać przestrzeń dopasowaną do Twoich wymagań

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy

1. Rozpoczęcie poszukiwań

Korzystna lokalizacja, przestrzeń zaaranżowana według własnych oczekiwań, świetne warunki najmu – nasz doświadczony zespół Doradców Komercyjnych pomoże Ci przy znalezieniu wymarzonego biura. Żeby znaleźć powierzchnie spełniająca oczekiwania potrzebujemy poznać Twoje preferencje, wymagania i określić cel. Nasze doświadczenie, wiedza oraz wypracowane przez lata kontakty umożliwiają wynegocjowanie jak najkorzystniejszych warunków najmu, a tym samym pozwalają na dalszy rozwój Twojej firmy.

2. Propozycja nieruchomości

Oferta spełnia Twoje oczekiwania? Zobaczmy ją na żywo. Na spotkaniu zaprezentujemy interesująca Cię nieruchomość i przedstawimy inne warte uwagi oferty. Doradca przekażę Ci wszystkie niezbędne informacje odnośnie nieruchomości, kosztów i procesu wynajmu.

3. Rezerwacja

Udało się znaleźć biuro spełniające wymogi dla dalszego rozwoju Twojej firmy? Pamiętaj, dobre oferty szybko znikają z rynku. Złóż propozycje zanim zrobi to inny klient. Pamiętaj – reprezentujemy Ciebie i zależy nam na Twoim interesie. Nasi Doradcy dołożą wszelkich działań by zmieścić się w wyznaczonym terminie i budżecie.

4. Finalizacja transakcji

Twój Doradca będzie z Tobą na każdym etapie, by bezpiecznie i w pełni komfortowo przeprowadzić transakcję, poprzez zbadanie preferencji, prezentacji nieruchomości aż po przekazanie lokalu. Teraz możesz rozwijać swój biznes w nowej lokacji.
recepcja-realton-kontakt

Masz więcej pytań?

Czekamy na Twój kontakt!

Zadzwoń do nas

Jesteśmy dla Ciebie pod telefonem
w dni robocze od 9:00 do 17:00

NAPISZ NA FACEBOOK

Korzystasz z social media? My również!
Zostaw nam wiadomość na Facebook

    Mamy oddzwonić?

    Wysyłając powyższy formularz, świadomie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z Klauzulą Informacyjną RODO.