• +48 690 500 353

  |
 • biuro@realton.pl

  |

Agencja Nieruchomości

Realton Nieruchomości

Jesteśmy licencjonowanymi pasjonatami branży nieruchomości. Posiadamy setki zadowolonych Klientów, którym pomogliśmy sprzedać, kupić, a także wynająć mieszkanie i inne lokale. Bogate doświadczenie zapewnia gwarancje bezpieczeństwa, którą efektywnie przekładamy na zyski Klientów.

Nasza Oferta

Świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami: sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych. Jesteśmy partnerami deweloperów na rynku śląskim. Dzięki współpracy z doświadczonymi Doradcami Finansowymi pomagamy w załatwieniu kredytów hipotecznych i pomagamy zaplanować wcześniejszą spłatę kredytu. Posiadamy szeroką ofertę nieruchomości inwestycyjnych.

Nasza Wizja

Nasza wizja spójna jest z obranym przez nas celem, którym jest najwyższa jakość usług, które przełożą się na zadowolenie Klientów.

Nasza Misja

Misją naszej agencji  jest oferowanie usług o najwyższym standardzie Klientom zainteresowanym sprzedażą, kupnem lub wynajmem nieruchomości.

Poznaj Naszych Agentów

Jesteśmy licencjonowanymi profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta i zapewnienie bezpieczeństwa transakcji.

 • Aleksandra Cebula

  Doradca ds. Nieruchomości

  Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego o profilu pedagogicznym oraz mediatorskim. W sprzedaży pracuję od 2015 roku. Posiadam znakomite umiejętności interpersonalne oraz wysoką kulturę osobistą co umożliwia mi łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi. W życiu prywatnym poświęcam czas na słuchanie muzyki i przelewanie rzeczywistości na płótno.

  Tel: 530-215-315
  E-mail: aleksandra.cebula@realton.pl
 • Jacek Szopa

  Doradca ds. Nieruchomości

  W sprzedaży działam od 2010 roku. Na swoim koncie mam już wiele sukcesów! Od ponad 5 lat regularnie doskonalę swoje umiejętności sprzedażowe uczestnicząc w szkoleniach związanych z technikami negocjacyjnymi, handlem oraz komunikacją z Klientem. Jestem osobą otwartą, komunikatywną, co przekłada się na relacje z naszymi Klientami.

  Tel: 884-602-702
  E-mail: jacek.szopa@realton.pl
 • Mariusz Honcek

  Doradca ds. Nieruchomości

  Jestem absolwentem Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Studia Menadżerskie. Od 2015 roku zajmuje się nieruchomościami. Ciągle się doskonalę i rozwijam swoje umiejętności, poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. Jestem osobą ambitną, energiczną, pozytywnie nastawioną do życia. W mojej pracy najważniejszy jest dla mnie klient, a jego zadowolenie sprawia mi ogromną satysfakcje.

  Tel: 690-889-960
  E-mail: mariusz.honcek@realton.pl
 • Katarzyna Jędrzejewska

  Doradca ds. Nieruchomości

  Moja przygoda z branżą nieruchomości zaczęła się od zamiłowania do architektury, dlatego też podjęłam studia na Wydziale Architektury Wnętrz w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Jestem otwartą, energiczną i uśmiechniętą osobą, dzięki czemu z łatwością nawiązuje kontakty i doskonale dogaduje się z Klientami. Z dużym zaangażowaniem realizuje postawione sobie cele. Dbam o to, aby oferty naszych Klientów były dopracowane w najmniejszym detalu, ponieważ wiem, jak bardzo może wpłynąć o na sprzedaż nieruchomości. Na co dzień, w myśl idei "w zdrowym ciele zdrowy duch", biegam i chodzę na siłownię.

  Tel: 531-734-964
  E-mail: katarzyna.jedrzejewska@realton.pl

 • Adam Ochman

  Doradca ds. Nieruchomości

  Jestem bardzo otwartą osobą, która uwielbia kontakt z ludźmi. Moją pasją jest pomaganie innym, a praca pośrednika pozwala się mi w tym realizować. Dokładam wszelkich starań, aby moi klienci otrzymywali to, czego pragną, a współpracę wspominali z uśmiechem na twarzy. Dbam o to, żeby każdy klient w pełni świadomie uczestniczył w procesie sprzedaży. Wyznaję zasadę, że człowiek uczy się przez całe życie, dlatego ciągle poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach i seminariach biznesowych. Jestem zaznajomiony z technikami sprzedaży. W wolnym czasie czytam książki o tematyce rozwojowej, spotykam się ze znajomymi, gram w darta i gry planszowe.

  Tel: 577-311-399

 • Marcin Pawłowski

  Adwokat

  Jestem absolwentem prawa na Uniwersytecie Śląskim, ukończyłem aplikację adwokacką zwieńczoną egzaminem zawodowym w 2018 r. już na studiach rozpocząłem zdobywać doświadczenie zawodowe w renomowanych kancelariach w Gliwicach i Katowicach. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w branży prawniczej oraz regularnie doskonale swoje umiejętności, co pozwala mi rozwiązać zagadnienia prezentowane przez klientów. dotychczasowa praktyka pozwoliła zorientować moją specjalizacje wokół prawa nieruchomości oraz prawa lokatorskiego. W mojej pracy na pierwszym miejscu stawiam klienta, którego satysfakcja jest dla mnie priorytetem.
  Tel: 505-345-688
  E-mail: info@adwokat-pawlowski.com

 • Martyna Dydak

  Doradca ds. Nieruchomości

  Od dawna interesuję się branżą nieruchomości, dlatego też jako kierunek studiów wyższych wybrałam gospodarkę przestrzenną, specjalność gospodarka nieruchomościami. Zdobyłam tam wiedzę teoretyczną, którą teraz wykorzystuję w praktyce. Praca w tym miejscu sprawia mi dużą przyjemność i przynosi satysfakcję oraz poczucie, że jestem tu, gdzie być powinnam. Do każdej osoby staram się podchodzić indywidualnie, a moim priorytetem jest zadowolenie klienta. Poza pracą uwielbiam czytać kryminały i marzyć o dalekich podróżach.

  Tel: 576-833-166

  E-mail: martyna.dydak@realton.pl
 • Witold Pałys

  Doradca ds. Nieruchomości

  Jako pośrednik do spraw nieruchomości pracuję w branży od 2010 roku. Obecnie jestem dyrektorem oddziału Realton w Katowicach. Posiadam państwową licencje pośrednika w obrocie nieruchomościami. Doświadczenie zdobywałem w największych biurach nieruchomości w Polsce. Brałem udział w szkoleniach sprzedażowych Brian Tracy International i Międzynarodowym Kongresie Diamenty Sprzedaży. Moje doświadczenie i umiejętności przekładają się na zadowolenie Klientów, którzy zgłaszają się do naszego biura. Moją życiową pasją są podróże - do tej pory udało mi się odwiedzić już kilka kontynentów.

  Tel: 690-500-353
  E-mail: witold.palys@realton.pl
  Licencjonowany pośrednik: 20950

 • Dominik Malotta

  Doradca ds. Nieruchomości

  Od dłuższego czasu szukałem swojej ścieżki kariery, ale to właśnie zamilowanie do nieruchomości doprowadziło mnie właśnie tutaj. Jestem otwarty i elastyczny w kontaktach z klientami co bardzo ułatwia im współprace ze mną. Młody wiek daje mi szanse nieustannego progresu w rozwoju kariery, a moje pozytywne usposobienie sprawia, że w życiu zawodowym i osobistym zawsze radzę sobie z przeciwnościami. W życiu prywatnym interesuję się czytaniem książek, podróżami i indeksami giełdowymi.

  Tel: 577-633-155
  E-mail: dominik.malotta@realton.pl
 • Krzysztof Bończyk

  Doradca Finansowy

  Licencjonowany doradca hipoteczny - KNF pozycja nr 51. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w branży finansowej, potwierdzone licznymi certyfikatami Związku Banków Polskich. Praca na stanowiskach specjalistycznych dała mi niezbędne kompetencje merytoryczne do samodzielnej obsługi Klientów: indywidualnych, firmowych, a także wszelkich instytucji. Swoją wiedzę oraz naturalne predyspozycje łączę z doskonałą organizacją pracy własnej. Wyznaczone mi zadania czy powierzone projekty realizuję zgodnie z przewidzianymi terminami oraz z wysoką efektywnością. Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie.

  E-mail: krzysztof.bonczyk@realton.pl

  Tel: 507 098 880

 • Gabriel Haberla

  Doradca ds. Nieruchomości

  Od zawsze wiedziałem, że drzemie we mnie ogromny potencjał, jednak dopiero w momencie poznania branży nieruchomości zdałem sobie sprawę z tego, gdzie mogę go w pełni wykorzystać. To właśnie pośrednictwo dało mi możliwość realizacji siebie. Uczestniczę w szkoleniach oraz biorę udział w konferencjach branżowych, by oferować najwyższą jakość usług. Jestem osobą otwartą, zawsze uśmiechniętą, co przekłada się na łatwość w pozyskiwaniu klientów, a dbałość o szczegóły oraz rzetelna wiedza tylko ich utwierdza w tym, że współpracują z profesjonalistą. Zawsze przekładam potrzeby klienta ponad swoje, bo jego zadowolenie jest tym, co mnie napędza każdego dnia. Prywatnie zimą jeżdżę na desce snowboardowej, a latem rower dba o moją formę.

  Tel: 577-855-300
  E-mail: gabriel.haberla@realton.pl


 • Martyna Bąkowska

  Doradca ds. Nieruchomości

  Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku Finanse i Rachunkowość. Dynamika i szybki rozwój rynku nieruchomości, skłoniły mnie do podjęcia działań w tej branży. Uwielbiam wyzwania, a w tej pracy z pewnością ich nie brakuje. W życiu zawodowym najważniejsze są dla mnie liczby, a nie emocje, którymi często kierują się zarówno sprzedający, jak i nabywcy nieruchomości. Takie podejście jest gwarantem uzyskania sukcesu w przeprowadzanej transakcji. Lubię nawiązywać nowe relacje z ludźmi, daje mi to dużo energii do działania. Każda sytuacja z człowiekiem uczy mnie czegoś nowego. Cieszą mnie chwile w których mogę pomóc komuś podczas jednej z najważniejszych decyzji życiowych, jaką jest sprzedaż lub zakup nieruchomości.

  Tel: 796-833-266
  E-mail: martyna.bakowska@realton.pl

 • Marta Dębowska

  Doradca ds. Nieruchomości

  Jestem Licencjonowanym Pośrednikiem Nieruchomości. Ukończyłam Uniwersytet Śląski i Uniwersytet Ekonomicznego w Katowicach na kierunkach matematyka i controlling. Ciągle rozwijam swoje zdolności sprzedażowe przez liczne szkolenia w których uczestniczę. Zadowolenie klienta z dobrze wykonanej naszej pracy to podstawa. Uwielbiam nawiązywać nowe kontakty z ludźmi oraz pielęgnować swoje umiejętności interpersonalne. Na co dzień jestem osobą bardzo aktywną i pomocną, lubiącą podróżować i poznawać ciągle nowe rzeczy, ludzi i miejsca.

  Tel: 884-655-944
  E-mail: marta.debowska@realton.pl

 • Edyta Pytlik

  Asystentka

  Jestem osobą uporządkowaną, dokładną, nastawioną na działanie. Cechuje mnie konsekwencja i odpowiedzialność w wykonywanej pracy. Organizuje pracę całego zespołu sprzedaży przez promocję biura, zarządzanie social mediami i nadzór codziennych obowiązków. W wolnych chwilach jeżdżę na snowbordzie i uwielbiam długie rowerowe wycieczki.

  Tel.: +48 733-151-505
  E-mail: biuro@realton.pl


 • Miejsce dla Ciebie!

  Wyślij CV i dołącz do Realton

 • Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

  Skontaktuj się z nami, na pewno Ci pomożemy!
 • +48 690 500 353

 • Kontakt

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

To chyba oczywiste, że jakość usług oferowanych przez biuro, zależy od Osób w nim zatrudnionych. Mam różne doświadczenia w tym zakresie, jednak w tym biurze spotkałam Pana Mariusza Honcek, który w rzetelny i dbały sposób zajął się moją sprawą. Jestem bardzo wdzięczna za profesjonalną pracę, często przekraczającą Jego obowiązki, np załatwianie zaświadczeń z upoważnienia klienta i dokształcanie mnie z przepisów prawnych… 🙂

Agnieszka Szurko
Ocena: 5 gwiazdek na Facebooku

Pani Aleksandra Hofman załatwiła wszystkie formalności szybko i sprawnie. Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Realton. Polecam!

Marek Smolana
Ocena: 5 gwiazdek na Facebooku

Korzystałam z usług firmy Realton już kilkukrotnie zarówno przy sprzedaży, jak i zakupie mieszkania i polecam ją każdemu, kto oczekuje profesjonalnej i fachowej pomocy przy poszukiwaniu wymarzonej nieruchomości lub sprzedaży dotychczasowego lokum. Duże zaangażowanie, znajomość rynku nieruchomości, doskonały kontakt z klientami.

Ewa Skrzypecka-Cholewa
Ocena: 5 gwiazdek na Facebooku

Dziękujemy firmie Realton za profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru nieruchomości pod siedzibę naszej firmy. Wykazali się rzetelnością i dokładnością przy sprawdzeniu stanu prawnego nieruchomości, zadbali o nasze interesy, a całą transakcję przeprowadzili bardzo sprawnie. Polecamy współpracę z Realton!

Adam Wachta
Prezes Zarządu w firmie APR Sp. z o.o.

Wystawiamy Braciom z Firmy Realton najwyższą ocenę. Determinacja w działaniu, szeroki zakres kontaktów, znajomość rynku nieruchomości, umiejętności negocjacyjne, perfekcja i punktualność, doświadczenie zawodowe i sympatyczne podejście do klienta, zasługują na naszą głęboką wdzięczność. Dziękując za pomoc w sprzedaży domu, z poważaniem Adam i Bernadeta Jureczko. Wielu sukcesów zawodowych i niebotycznych obrotów 🙂

Kamil Jureczko
Ocena: 5 gwiazdek na Facebooku

Pani Katarzyna z firmy Realton znalazła nam świetną ofertę, zadbała o wszystkie szczegóły informacje, dokumenty, rzetelnie doradziła, podpowiedziała!!! Była cały czas dostępna dla nas pod telefonem i rozwiązywała nasze wątpliwości 🙂

Agnieszka Paterek
Ocena: 5 gwiazdek na Facebooku

Polityka Prywatności

© 2019 Realton . Wdrożone przez: Media Interaktywne